מסך המקבוק נשבר? הכירו את המעבדה המקצועית בתל אביב להחלפת המסך שלכם

מסך המקבוק נשבר? הכירו את המעבדה המקצועית בתל אביב להחלפת המסך שלכם

שבר או סדק במסך המקבוק מצריכים ברוב המקרים החלפת מסך ותפקידכם לוודא שהוא ייפול לידיים הנכונות

אתם מנקים את שולחן העבודה ומרימים לשנייה את המקבוק שלכם לנקות את האבק שמתחתיו, וברגע אחד של הסח דעת המחשב נשמט לכם הרצפה והמסך נסדק. באותה רגע אתם מרגישים שחרב עליכם עולמכם ומנסים לעכל את השטות שקרתה לכם זה עתה. אז נכון, אז אמנם רגע לא נעים כשנשבר המסך ברגע כל כך לא צפוי, אבל החדשות הטובות הן שתוכלו לתקן את המסך שלכם להרגיש כאילו כלום לא קרה. מעבדת Mac Repair בתל אביב מזמינה אתכם להחליף את המסך למקבוק שלכם ולקבל שירות מקצועי, יעיל ובמחירים הוגנים ביותר. אנו לא ממליצים לחכות עם מסך שנשבר או נסדק מהסיבה והוא חשוף מאוד לפגיעות וכל מכה הכי קטנה יכולה להחריף את הנזק עד מאוד, וחבל שתשלמו על התיקון הרבה יותר ממה שצריך.

גרים בתל אביב והסביבה? החלפת מסך למקבוק פרו עושים רק ב Mac Repair

המקרה שתואר לעיל הוא רק דוגמא אחת לסיבות שמסך מחשב נייד של אפל מדגם מקבוק פרו יכול להשבר. כולנו חשופים ביום יום לכל כל הרבה סיטואציות שזה יכול לקרות לכל אחד מאיתנו ונצטרך החלפת מסך בשלב כלשהו בחיים. וכזה קורה, כדאי שתדעו איפה נמצאת המעבדה המנוסה והמקצועית ביותר לתיקון והחלפת מסכים למקבוק פרו. מחשבי מקבוק פרו הם מחשבים עוצמתיים וחזקים, העשויים מחומרים עמידים במיוחד ועל פניו נראה ששום דבר לא יכול לשבור אותם. אבל מכשיר אלקטרוני כמו כל מכשיר אלקטרוני הוא חשוף לסכנות וגם מחשב המקבוק יכול לשבר כאשר קורה לו זעזוע קיצוני כמו נפילה או הנחת חפץ כבד עליו.

למה החלפת מסך למקבוק פרו היא יקרה מהחלפת מסך לכל מחשב אחר?

למקבוק פרו יש מסך ייחודי לכל דגם ודגם שיוצא לאור בכל שנה. כך שאתם באים להחליף את המסך שלכם אתם מקבלים את המסך שמתאים רק לדגם שלכם. במחשבים אחרים לא של אפל, לדוגמת מחשבים של חברות כמו דל, אסוס, לנובו וHP, משתמשים באותם המסכים לכל הדגמים וגם ברוב הפעמים הם חוזרים על עצמם שנה אחר שנה. כאשר מייצרים כל כך הרבה מסכים והם מתאימים להמון מחשבים ונשארים רלבנטיים המון שנים, הייצור הופך זול מאוד והמחיר ללקוח מושפע מכך. בנוסף, האיכות של מסכי המקבוק פרו רטינה היא יוצאת דופן ולא דומה לשום מחשב אחר וזו היא סיבה נוספת למחיר היחסית גבוה בהשוואה לשאר השוק.

מעבדת Mac Repair היא מעבדה מנוסה הפועלת מעל – 15 שנה, ונותנת את שירותיה לכל סוגי הלקוחות כולל לקוחות ממשלתיים, חברות ולקוחות פרטיים. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ויחס אישי, לצד מחירים אטרקטיביים ואחריות על התיקונים שאנו מבצעים.