תיקון מחשבי אפל במחיר הטוב ביותר – לקוח מרוצה

תיקון מחשבי אפל במחיר הטוב ביותר – לקוח מרוצה

איפה משיגים את התיקון הטוב ביותר למחשבי אפל במחיר הטוב ביותר?

האם בכלל קיים שילוב כזה של תיקון אמין ומחיר נמוך? הסיפור הבא יאיר את עיניכם.

אומרים שצדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים. ובכן, תנו לי לספר עליכם איך גיליתי ממש במקרה את מעבדת התיקונים הטובה ביותר בתל אביב, וכנראה בישראל, למחשבי אפל.

שמי ניב ואני בן 25, סטודנט במכללה האקדמית תל אביב-יפו. בתחילת שנת 2020, עוד לפני שהקורונה הטרידה את כולנו, סיימתי יום לימודים ונסעתי על האופניים שלי בדרכי הביתה. בדרך ההגנה, ליד שכונת התקווה, נהג אופנוע שנסע בפראות גרם לי לאבד שיווי משקל וליפול מהאופניים.

המחשב לא נדלק

שפשוף קל בברך, לא יותר מזה. הוקל לי. אבל אז פתחתי את התיק לבדוק שגם המחשב שלי בסדר ונחרדתי לגלות שלתאונה הקלה היתה השפעה קשה עליו. המחשב ספג חבטה מעוצמת הנפילה ולא נדלק.

באותו רגע נלחצתי ממש. כסטודנט, היו לי שם עבודות, קבצים וחומר לימודי רב שלא היה לו גיבוי. כל זה כמובן בנוסף לדברים אישיים ותוכנות עבודה חשובות. וכן, גם משחק מחשב שהיה חשוב לי מאוד כמו מיינקראפט.

הנזק נראה בלתי הפיך וחשבתי שהכל אבוד. למזלי, יש אנשים טובים בעולם. בחור בגילי שגר באזור קנה לי בקבוק מים כדי לעזור לי להתאושש. כשראה שאני טרוד בגלל המחשב המליץ לי לגשת למעבדה תיקונים למחשבי אפל  בשם אגס נגוס תל אביב שנמצאת ממש בסמוך, ברחוב משה דיין 52 בתל אביב.

מעבדת טיפול נמרץ

השם היה נשמע לי מצחיק, אבל נכנסתי למצב חירום. כמו אמבולנס שמובילה חולה אנוש לטיפול נמרץ, רכבתי עם המחשב הפצוע למעבדה. התקבלתי באגס נגוס במהירות ובאדיבות, הם התייחסו למחשב שלי ממש כמו חולה – בדיקה מהירה במקום בחינם, אבחון הבעיה והבטחה שהם מתחילים לעבוד באופן מיידי.

כל השתלשלות האירועים היתה כל כך מפתיעה, לא ציפיתי שכבר למחרת בבוקר אקבל טלפון שיבהיר לי: "המחשב שלך תקין ובריא". הבנתי שבאמת נפלתי במקום הנכון ועל האנשים הנכונים. המחשב שלי עבר תיקון יסודי וחזר לקדמותו. אם זה לא מספיק גבו ממני מחיר מצחיק, כמעט הרגשתי לא נעים, אחרי שהמעבדה הצילה לי את המחשב.

מאז בכל בעיה שיש לי או לאנשים שאני מכיר עם מחשבי ומכשירי אפל, אני ממליץ ללכת רק למעבדת אגס נגוס בתל אביב. ואני כותב פה כדי שכולם ידעו זאת. עם המחיר והשירות הטוב והאמין ביותר בארץ פשוט אין מה לחפש במקום אחר.