איפה כדאי לתקן מסך מק?

איפה כדאי לתקן מסך מק?

מחשב המק שלנו משמש אותנו במשך שעות רבות מהיום – בין אם מדובר בבית, במשרד או בלימודים. כולנו מאחסנים במחשב מידע חשוב כגון מסמכים, תמונות, התכתבויות או תכנים שונים. כאשר עולה בעיה כזו או אחרת במסך המכשיר – חשוב שנהיה ערניים ונפנה לאיש מקצוע מנוסה שיוכל לאתר את מקור התקלה.

תקלות שונות מקורן ברכיבים שונים בחומרה או בתוכנה של מחשב המק. רוב התקלות נוטות להחמיר עם הזמן, כך שהתעלמות מהן לא רק שלא תחסוך לנו – היא גם עלולה לגרום לנו לשלם מחיר כבד בעתיד.

אלו בעיות מצריכות פניה לטכנאי מק?

הסיטואציה המלחיצה ביותר היא כאשר אנו מדליקים את המחשב אבל אנחנו רואים מסך שחור – גם אחרי ניסיונות חוזרים. בעיה כזו לא תמיד קשורה למסך המחשב. לעיתים מדובר בבעיה בשקע החשמל, בסוללה, או בחומרה של המחשב. אם אנחנו לא מומחי מחשבים כנראה שלא נוכל לאתר בעצמנו את מקור הבעיה. טכנאי מקצועי ומנוסה יוכל לעזור לנו להבין את מקור התקלה ולהתאים עבורנו את התיקון הנדרש.

בעיה נוספת שאנשים רבים נתקלים בה היא שינוי בצבעי מסך המק – שינויים כאלו יכולים לכלול תצוגה דהויה, מסך שנצבע בצבע אחד כמו כחול או אדום או הופעה של פסים מוזרים על מסך מחשב המק. במצבים כאלו יש לפנות לטכנאי מק מקצועי שידע לאתר את מקור הבעיה. לעיתים לא יהיה מדובר בבעיה במסך עצמו אלא בתקלה בכרטיס הגרפי.

עבדתם מול המחשב ולפתע המסך התחיל לרצד או שהרגשתם שיש עיוותים מוזרים בתצוגה? אפשר לנסות תחילה לכבות ולהדליק את המחשב שכן לעיתים מדובר בבעיה זמנית. אפשרות נוספת היא לבדוק את הגדרות התצוגה של המחשב שיכולות לגרום לבעיה. אם ניסיתם את האפשרויות האלו והבעיה לא חלפה – כנראה שאין מנוס מתיקון או החלפה של המסך. טכנאי מק מקצועי יוכל לאתר את מקור התקלה ולהתאים עבורכם את התיקון המתאים.

המחשב נחבט או נפל ומסך המק נשבר או נסדק? חשוב לדעת שבדרך כלל אין צורך להחליף את כל המחשב. ברוב המקרים נוכל להחליף רק את מסך המק. כך נחסוך לעצמנו עלות משמעותית תוך שנוכל להמשיך ליהנות מאותו המחשב ששימש אותנו עד עכשיו.

מסך למקבוק פרו 15 רטינה
מסך למקבוק פרו 15 רטינה

תיקון מסך מק במעבדת אגס נגוס

מעבדת אגס נגוס תל אביב היא מעבדה וותיקה המתמחה בתיקון מחשבי אפל עם ניסיון של יותר מ – 15 שנה. המעבדה מציעה תיקונים למחשבי אפל מסוג מק, מקבוק, איימק, איימק פרו או כל מכשיר מק אחר.

לא משנה באיזו תקלה נתקלתם במסך מק, במעבדת אגס נגוס תוכלו לקבל את הבדיקה בחינם על ידי טכנאי מקצועי ולקבל הצעת מחיר בהתאם למקור התקלה. במקרה שמדובר בהחלפה של רכיב כזה או אחר – חשוב שתדעו שבמעבדה מספקים רכיבים מקוריים ומותאמים לכל דגם. התיקונים נעשים במעבדה וניתנים עם אחריות מלאה לחצי שנה.