טכנאי מק

בלי קשר למוצר המק שברשותכם, אם אתם מחזיקים אפילו אחד. סביר להניח שהאיש שתרצו לידכם יהיה טכנאי מק.

טכנאי מק הוא טכנאי מומחה לתיקון מק. המשמעות עבורכם היא תיקון מהיר יותר, חסכוני יותר, מדויק יותר ובעיקר שירות ומקצועיות מנצחים. טכנאי מק שעבר הכשרה יודע בדיוק כיצד לגשת אל תיקון המק שלכם. בין אם מדובר במקבוק 16 או באיימק. כמובן שלא כל אחד מתאים להיות טכנאי מק.  בחירת טכנאי מק חייבת להיות לאחר בדיקה מקיפה.

חלפים מקוריים

טכנאי המק משתמש בחלפים מקוריים בלבד. הוא אינו מתעסק ואינו מחזיק במלאי שום רכיב או חלף למק שאינו מתוצרת חברת אפל.

מגוון של שירותי מק אצל טכנאי מק

טכנאי מק מבצע תיקונים בסיסיים

טכנאי המק במעבדה שלנו בעלי ניסיון רב בתיקון כל סוגי מחשבי המק של חברת אפל. הם יודעים להריץ בדיקות במהירות וביעילות ובכך לתת אבחנה ראשונית לגבי סוג התקלה שלכם והפתרון הנדרש. מעבדת אגס נגוס תל אביב מעסיקה טכנאי מקבוק וטכנאי מק בעלי ניסיון וידע רב. למעבדה ניסיון של למעלה מ 15 בתיקון מחשבי מק ומחשבי מקבוק של אפל.

תיקונים מיוחדים ברמה רכיב- ההבדל בין טכנאי בינוני לטכנאי מעולה!

ההבדל בין טכנאי מק בינוני לטכנאי מעולה אינו נמדד רק ביכולת לתקן תקלות פשוטות אלה בתיקונים מורכבים ברמת הרכיב. צוות טכנאי המק של אגס נגוס הינו בעל ניסיון בתיקון תקלות ברמת הרכיב. תיקון תקלות למק ברמת הרכיב יכול לחסוך לך כסף רב בכך שלעתים תיחסך לכם העלות של החלפת חלקים מיותרים.

ניסיון בשירותי ניקוי יסודי – מנוזלים ומקורוזיה

ברגע שנשפכו נוזלים על מחשב המק שלכם יש לכם בעייה גדולה. המחשב שעלה לכם כל כך הרבה יכול להפסיק לעבוד. צוות אגס נגוס הינו בעל ניסיון רב בטיפול מקיף בנושא ניקוי הקרוזיה. כמו אנחנו יודעים לשמור ולשחזר את המידע היקר שלכם בעת הצורך.

מבצעים התקנות לתוכנות הנדרשות לכם ביעילות

התקנות נכונות מבוצעות כהלכה על ידי טכנאי מיומן. אנו מוודאים שכל התכונות עובדות כמו שצריך לפני שאנו מחזירים לכם את המחשב המק שלכם בחזרה.

הצלת מידע

אנחנו יודעים שהמידע שלכם חשוב לכם . אנחנו גם שומרים על הפרטיות שלכם מצד אחד ומצד שני לצוות שלנו ניסיון רב בשחזור והצלת מידע מכל סוגי מחשבי המק של חברת אפל.

טכנאי מק – חשוב מאוד על מנת לשמור לכם על מחשב המק

כפי שהסברנו קודם , טכנאי מק מעולה חייב לדעת לתקן תקלות בסיסיות, אולם הדבר החשוב ביותר הינו תיקון ברמת הרכיב. צוות אגס נגוס יודעים ,חיים ונושמים תיקוני מק יום יום. יש להם את המומחיות לתקן מחשבי מק ברמת הרכיב ובכך לחסוך לכם כסף רב. כמו כן, הצוות שלנו בעל ידע רב בשחזור מידע. אנו גם מקפידים לגבות מידע יקר ערך לכם. השמירה על המידע הינה דבר חשוב במיוחד אצלנו.

נקודות איסוף

גם כאשר התקלה שלכם תוקנה ע"י טכנאי מק – כדאי שתדעו שמוצר המק שלכם יהיה זמין עבורכם לאיסוף בנקודות איסוף נוחות הפזורות ברחבי הארץ. כמו כן , אנחנו גם מבצעים משלוחים אלינו מכל חלקי הארץ. כלומר ניתן לבצע תיקון מק אצלו מבלי לצאת מהבית.

אתם עוד פה? בואו לבקר במעבדה שלנו ולפגוש את טכנאי המק שלכם!

מומלץ לבחור בטכנאי מק אשר מתמחה במחשבי אפל.

ברוב המקרים נוכל לתקן התקלה תוך 24 שעות בלבד לעיתים נצטרך ממושך יותר. הכול כמובן תלוי באופי וסוג התקלה.  מעבדת אגס נגוס תל אביב מבצעת בדיקת אבחון ללא תשלום

עלות תיקון המק תלויה בסוג התקלה, מחיר החלקים וזמן העבודה הנדרש . אצלנו באגס נגוס תל אביב נבצע לכם בדיקת מעבדה ללא תשלום.

מעבדת אגס נגוס תל אביב מבצעת שירות משלוחים מכל חלקי הארץ

השוואה בין תיקון מק לתיקון מקבוק
נושאתיקון מק (מערכת ההפעלה)תיקון מקבוק (החומרה)
סוג הבעיהתוכנהחומרה
דוגמאות לתקלותבעיות בהתקנת תוכנות, וירוסים, בעיות במערכת ההפעלההחלפת דיסק קשיח, החלפת מסך, בעיות בסוללה
זמן התיקון המשועריכול להיות מהיר אם הבעיה היא תוכנתיתיכול לקחת יותר זמן, בפרט אם יש צורך בחלקים חדשים
עלות התיקוןבדרך כלל פחות יקרהיכולה להיות יקרה, בפרט אם יש צורך בחלקים יקרים