4 סיבות לכך שאתם צריכים לקנות מגן למקבוק שלכם

4 סיבות לכך שאתם צריכים לקנות מגן למקבוק שלכם

אחת התפיסות המוטעות והפופולריות ביותר לגבי מגן למקבוק היא שהמגן חייב קודם כל להיות יפה וסטייליסטי, אך זו היא תפיסה מוטעית בהחלט. כאשר אתם קונים מגן למקבוק אתם צריכים לקחת בחשבון שהוא צריך לשרת מספר מטרות, והראשונה שבהן היא לשמור על מכשיר שהשקעתם בו לא מעט כסף. אז למה בעצם כל כך חשוב לקנות מגן למקבוק שבאמת עושה את העבודה ולא רק יפה?

מגן למקבוק מונע נזקים מנפילות וזעזועים

מחשבים ניידים נוטים לקבל מכות וזעזועים מספר פעמים במשך אורך חייהם. זה יכול להיות בגלל שהם נופלים מהשולחן, מחליקים מהספא או נשמטים מהיד תוך כדי הליכה. בחלק מהמקרים באמת לא קורה כלום ואין נזק ממשי, אך במקרים רבים נפילות כאלו יכולות לגרום לנזק כה גדול כך המקבוק שלכם לא יפעל כראוי לאחר הזעזוע. במקרים הגרועים ביותר, הנזקים שיכולים להיווצר בעקבות נפילה וזעזוע הם נזקים לכונן הקשיח, לקפאון של תמונה, חוסר יכולת להשתמש בקבצים השמורים על המחשב ועוד. כאשר המקבוק שלכם מוגן באמצעות מגן אולטימטבי, האחוזים לנזק בעקבות נפילה או זעזוע יורדים פלאים. עם מגן למקבוק אתם תשמרו על המקבוק שלכם לאורך זמן יותר נקי מתקלות וכך תוכלו לחסוך עלויות מיותרות של תיקון מקבוק במעבדת תיקונים.

מגן למקבוק מרחיק לכלוך ואבק

אם אתם חושבים שכאשר הלפטופ שלכם סגור הוא לא צובר לכלוך, אתם טועים ובגדול. אבק ולכלוך יכולים להזיק לביצועי המקבוק שלכם אם הוא לא יהיה מוגן במגן טוב. כאשר המקבוק מוגן עם מגן, הלכלוך אמנם מצטבר, אך לא על גבי המקבוק עצמו, אלא על גבי המגן. ניתן לנקות את מגן המקבוק מאבק ולכלוך ולא ייגרם כל נזק למחשב עצמו. חשוב מאוד לשמור על המקבוק נקי מלכלוכים מכיוון שלכלוך שמצטבר יכול לגרום לתקלות רבות וחבל שלבסוף תשלמו על כך מחיר גבוה.

מגן מקבוק מגן מפני נזק מנוזלים

כל אחד מאיתנו שפך מתישהו שתייה כלשהי על המחשב שלו. ואם לא קרה עדיין אז זה צפוי לקרות. באותו רגע שזה קורה בטוחים שזה הוא סוף העולם והלך על המחשב. כאשר אתם מגנים על המקבוק שלכם עם מגן, ישנו סיכוי טוב יותר שהוא לא ייפגע קשות כאשר נשפך עליו משהו.

מגן למקבוק נותן לו מראה יפה, נקי ומלוטש

זוכרים מה רשמנו בתחילת הכתבה? רשמנו שהדבר הראשון שאתם חושבים על מגן מקבוק לא צריך להיות היופי שלו. העובדה שזו היא לא המטרה העיקרית כאשר אתם ניצבים בפני קניית מגן למקבוק, זה עדיין לא אומר שהוא לא אמור להיות עיצובי ויפה. ישנם מגנים למקבוק אשר מעבדת להגנה שהם נותנים, הם גם משדרגים את המראה של המקבוק וגורמים לו להראות אלגנטי ועיצובי מאוד.

צריכים מגן למקבוק? מעבדת אגס נגוס תל אביב מספקת מגנים איכותיים לכל סוגי המקבוקים הקיימים. אצלנו תמצאו את המגן למקבוק שתמיד רציתם, שיגן מצד אחד ומצד שני שיהיה יפה ואלגנטי