נשבר לי המסך של האייפון, מה לעשות?

נשבר לי המסך של האייפון, מה לעשות?

 

אז התעסקנו בטלפון, וברגע אחד של חוסר תשומת לב, האייפון נפל ונשבר המסך. חלק מהאנשים ימשיכו להשתמש באייפון כל עוד הוא עובד, גם אם המסך שבור. לא כדאי לעשות את זה משום שהאייפון עכשיו פחות עמיד לנזקים כמו מים או נפילה נוספת והוא עלול להינזק יותר או שהנזק הנוכחי יחמיר. בנוסף, זה מאוד מעצבן להיות עם מסך שבור שמקשה עליך לקרוא בטלפון, וזה לא נעים לגעת בשברים. מעבר לכך, כאשר אנשים רואים שהמסך של המכשיר שלך שבור, הם יעקמו פרצוף ויחשבו לעצמם "אם הוא לא מצליח לשמור על הטלפון שלו, איך הוא יגלה אחריות כלפי דברים אחרים?" חבל לתת רושם ראשוני מטעה ולסבול כשאפשר פשוט לתקן את המסך בזול אצלנו, ולהנות מטלפון כמו חדש.

 

לא למהר להחליף מסך שבור של אייפון

לעיתים קרובות הבעיה היא בכלל לא במסך, כלומר החלפת מסך לא תפתור את הבעיה. אם הבעיה היא מסך מרצד, פיקסלים שרופים, או פסי צבע לאורך או לרוחב הטלפון, הבעיה היא לא במסך. הבעיה היא כנראה במגעים, מה שגורם למסך לפעול לא כשורה. אז איך ניתן לדעת? ראשית הגיון בריא. אם ניתן לראות בבירור סדקים על המסך, צריך להחליף את המסך.  אך אם הבעיה היא ריצוד של המסך או הופעת פסים על המסך, לא ניתן לדעת בודאות מה מקור הבעיה. איך בכל זאת ניתן לדעת? אנו יכולים לעשות זאת בעזרת בדיקה קצרה ללא עלות. לאחר הבדיקה נגלה מה מקור הבעיה, ונטפל בה בהתאם. אגב, יכול להיות שהפאניקה לגבי האייפון הייתה לשווא והיה לכם מגן מסך מזכוכית כל הזמן הזה, כך שהשברים שאתם רואים הם בכלל מהמגן. כדאי לבדוק גם את זה לפני שמגיעים לחוצים למעבדת תיקון.

 

החלפת מסך אייפון

לאחר הבדיקה שלנו התברר בסוף שמקור הבעיה הוא אכן במסך. מה עושים מכאן? אם בבדיקה גילינו שהבעיה היא רק בחלק הזכוכית של המסך, מצוין. אם בבדיקה גילינו שיש בעיה גם בLCD, התיקון הופך ליותר מסובך. ראשית ניקח את האייפון ובמעבדה שלנו נפתח אותו ונפריד את המכשיר עצמו מן המסך. כעת, נטפל בכל מקרה לגופו- כאשר הנזק הוא רק בזכוכית המסך נטפל במקרה זה ספציפית, וכאשר הנזק הוא בזכוכית וגם בLCD, נטפל בשתי הבעיות. אנחנו ממליצים שברגע שאתם מבחינים בשבר במסך, גשו מיד למעבדה שלנו על מנת לתקן אותו לפני שהוא גורם לנזק גם בLCD. למרות עלות התיקון הנמוכה אצלנו, חבל לחכות עם בעיה, לתת לה להתפתח ואז לשלם יותר

 

למה לתקן את מסך האייפון במעבדת אגס נגוס תל אביב

המעבדות של אגס נגוס מתמחות בתיקון אייפונים ומחשבי אפל כבר מעל ל 15 שנה, ומועסקים בהן הטכנאי האפל הטובים ביותר בארץ. עקב ההתמחות הבלעדית במוצרי apple, ההבנה של עובדי אגס נגוס תל אביב במכשירי החברה בכלל לא ניתנת להשוואה לשום מקום אחר בארץ. אנו עובדים בשקיפות מלאה מול הלקוח, כאשר הוא מעודכן לפני כל פעולה שאנו עומדים לעשות למכשיר שלו. כל דבר נסביר ללקוח עד שהוא מבין בצורה מלאה את התקלה ואת הטיפול.