שחזור דיסק קשיח למקבוק

שחזור דיסק קשיח למקבוק

אבד לכם המידע מהמקבוק? אל תכנסו לפאניקה ופנו למעבדת אגס נגוס תל אביב

אין בכלל וויכוח סביב העובדה שמחשבי אפל מציעים אבטחה טובה יותר והגנה מפני באגים ווירוסים אשר עלולים להוביל למצב של אובדן מידע. אולם, אין זה אומר שאין מקרים של אובדן מידע גם במחשבי אפל. לכן, במקרים כאלו אם נפלתם קורבן לאובדן מידע מהדיסק הקשיח במחשב המקבוק שלכם, כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות למעבדה אגס נגוס תל אביב – המעבדה שאכפת לה המידע שלכם.

אילו סוגי מידע ניתן לשחזר מדיסק קשיח ממחשבי מקבוק?

לרוב האנשים יש מידע רב המאוחסן על גבי הדסיק הקשיח. לכן, מעבדת שחזור מידע חייבת להיות מסוגלת לשחזר את כל סוגי הקבצים הקיימים. אם אתם רוצים לקבל שחזור של מלוא הקבצים שניזוקו, מעבדת אגס נגוס תל אביב תבצע עבורכם כל תיקון מקבוק אפשרי ותשחזר עבורכם כל סוג קובץ אפשרי, לדוגמה:

תמונות: JPG, TIFF/TIF, PNG, BMP, GIF, PSD ועוד

סרטוני וידאו: AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV ועוד

מסמכים: DOC/DOCX, XLS/XLSX, PPT/PPTX, PD ועוד

קבצי דואר אלקרוני והודעות: PST, DBX, EMLX ועוד

קבצי אודיו: AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA ועוד

קבצים דחוסים: ZIP, RAR, SIT ועוד

כאשר מדובר בשחזור מידע, עליכם לגשת למעבדה מקצועית שיש לה נסיון בשחזור מידע שאבד מדיסק קשיח במחשבי מקבוק של אפל. מעבדת תל אביב צברה 15 שנות נסיון בביצוע שחזורים דיסקים קשיחים למקבוק ובאמתחתה מאות מקרי שחזורים מוצלחים ולקוחות מרוצים.

אילו סוגי מקבוק ניתן לשחזר?

מעבדת אגס נגוס תל אביב משחזרת דיסקים קשיחים מכל דגמי המקבוק הקיימים, כגון:

  • MacBook Pro (13-inch, 2020, Two Thunderbolt 3 ports)
  • MacBook Pro (16-inch, 2019)
  • MacBook Pro (15-inch, 2018)
  • MacBook Pro (15-inch, 2017)
  • MacBook Pro (15-inch, 2016)
  • MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2015)
  • MacBook Pro (Retina, 15-inch, Mid 2014)
  • ועוד

שחזור דיסק קשיח למקבוק עם הכלים החדשניים ביותר

בין אם המידע על הדיסק הקשיח של המקבוק שלכם אבד כתוצאה מפגיעה פיסית, כגון: נפילה, נזק מים, שריפה, קצר חשמלי, לחות, ובין אם מפגיעה לוגית, כגון: ווירוס, שגיאת קבצים, מחיקת קבצים על-ידי המשתמש, למעבדת אגס נגוס תל אביב הכלים החדשניים ביותר לביצוע שחזור בטוח ומוצלח.

אם צריך להחליף חלקים לדיסק הקשיח, למעבדת אגס נגוס תל אביב מלאי זמין של מגוון חלקי החילוף המתאימים למגוון הדיסקים הקשיחים הקיימים במחשבי מקבוק, כדי שאתם תוכלו לקבל שירות מהיר ויעיל.

אם המידע שלכם אבד כתוצאה מווירוס או משגיאה במערכת קבצים, מעבדת אגס נגוס תל אביב עובדת עם התוכנות החדשניות והמתקדמות ביותר לשחזור קבצים במקרים הקשורים בכשלים לוגיים שכאלו.

כאשר אתם מגיעים למעבדת אגס נגוס תל אביב, אתם זכאים לבדיקת אבחון ללא עלות, שבא תקבלו מהטכנאים שלנו תמונה מלאה לגבי אופי הבעיה אשר גרמה לאובדן המידע מהדיסק הקשיח במחשב המקבוק שלכם.

והכי חשוב – לא להיכנס לפאניקה! כאשר אתם רואים שיש לכם בעיה ולא מצליחים לפתוח קבצים במחשב, הוציאו את המחשב מהחשמל והביאו אותו ישר למעבדת אגס נגוס תל אביב, ואנחנו נדאג לכל השאר