שחזור מידע למק עושים אצל מומחים

שחזור מידע למק עושים אצל מומחים

שחזור מידע למק חשוב לעשות אצל מעבדה בעלת מומחיות לשחזור מידע

כיום, רבים מאיתנו מאחסנים את כל המידע שהם זקוקים לו על גבי המחשב. אנחנו שומרים עליהם מסמכים מסוגים שונים חלקם בעלי חשיבות גבוהה, מצגות, תמונות וסרטונים. מחשבי המקבוק משמשים גם לא מעט מעצבים גרפיים וגרפיקאים לשמירת העבודות שלהם, שלא ניתן לאחסן במקום אחר. לכן עבורם ועבור מי ששומר על המקבוק מידע רגיש, המידע הוא בעל ערך רב.

אובדן מידע ממקבוק או חוסר גישה אליו יכול לגרום ללחץ גדול, לכן חשוב לפנות למעבדה המתאימה ביותר לשחזור המידע.

מערכת האבטחה של מחשבי אפל מונעת לחלוטין כמעט מוירוסים לתקוף את המחשב, אבל האקרים מיומנים הצליחו לשחרר וירוס כופר ומאיימים לפרסם מידע רגיש שיש לכם על המחשב.

למי שהיה חכם והשתמש בתוכנת גיבוי הייחודית של אפל Time-Machine שחזור המידע על ידי טכנאי מחשבי מק יהיה מהיר וזול יותר. כדי שמערכת אבטחת המידע הזו תפעל הדבר היחיד שנדרש מכם הוא כונן חיצוני. כמו כן, הסיכוי להצלת המידע כמעט ודאית.

שמרו על המידע שלכם והימנעו משתייה בעת שימוש במקבוק

שחזור המידע מתמקד בתקלות שונות בדיסק הקשיח. אלה יכולות להיות תקלות פיזיות או לוגיות.

פגיעות פיזיות לדוגמא: קריסה של ראשי הקריאה וכתיבת המידע שעל גבי המקבוק כתוצאה נפילת המחשב או היווצרות קורוזיה על דבי הדיסק כתוצאה מחשיפה לנוזלים.

תקלות לוגיות לדוגמא: שגיאות קבצים, כשל לוגי במערכת ההפעלה, וירוסים ועוד. 

אם אתם שומעים רעשים, מומלץ לכבות מיידית את המחשב. ייתכן שתוכנות פועלות ללא ידיעתכם המסכנות מידע נוסף ויגרמו לאובדן שלו.

מחשבי המקבוק יקרים ביחס לניידים רבים אחרים של חברות שונות כך גם חלקי החילוף שלהם. עלות שחזור המידע יכולה להגיע לסכום של מספר אלפים בין היתר בגלל עלות החלפים וגם בגלל הציוד המיוחד ומתקדם שעלותו גבוהה. 

הצילו, מידע חשוב אבד

מהירות התיקון, אם אתם זקוקים שיצילו את המידע בדחיפות, הוא בעל חשיבות רבה. לכן כדאי שתשאלו לגבי הנושא הזה כששאתם פונים לטכנאי לשחזר את המידע על המק וגם לגבי שיעורי ההצלחה שלהם. בעת החיפוש אחר מעבדת מחשבים המתאימה לשחזור למקבוק שלכם הטובה ביותר, תבדקו האם הם יודעים לפתור כל בעיה בכל סוגי ההתקנים לאחסון מידע ובשחזור מידע במקבוק שעליו יכולה להיות כל תוכנת הפעלה.

אגס נגוס תל אביב- שחזור מידע למקבוק עושים אצל מומחים

חברת אגס נגוס תל אביב מתמחה בתיקון מחשבי מקינטוש בלבד ומספקת שירות כלל ארצי. היא בעלת ניסיון מעל 12 שנה בטיפול במחשבי אפל כולל שחזור מידע למקבוק על כל סוגיו. כדי לתקן מקבוק צריך להכיר היטב את מאפייניו ולדעת לזהות במהירות את התקלה שגרמה לאובדן המידע.

מערכת היחסים בין החברה לבין מחשבי אפל מבוססת על אהבה אמיתית למחשבים יוצאי הדופן הללו. הייחודיות של אגס נגוס, בדומה לייחודיות המקבוק, היא פיתוח של שיטות עבודת חדשניות וייחודיות לתיקון המחשב ושחזור המידע. רוב הסיכויים שתקבלו את המקבוק שלכם עם כל המידע האבוד מוכן ומזומן עבורכם.