לשחזור מידע ממקבוק פונים למעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבי התפוח הנגוס

לשחזור מידע ממקבוק פונים למעבדת מחשבים המתמחה בתיקון מחשבי התפוח הנגוס

שחזור מידע ממקבוק במעבדת מחשבים

אתם באמצע הכנת מצגת חשובה מאד עבור אחד הלקוחות הגדולים בחברה, לפתע הפסקת חשמל. נוצר קצר חשמלי שפגע בפעילות התקינה של אחד מהתקני הזיכרן שעל גבי המק שלכם ואין לכם יכולת גישה למצגת. הילד שלכם שיחק על המחשב ובטעות מחק קבצים חשובים ובהם מידע רגיש.

אלה מצבים מאד מלחיצים, אבל תדעו שלמעבדות מחשבים, במיוחד כאלה המתמחות בשחזור מידע ממחשבי אפל, יש סיכוי גבוה, בקירוב ל-100%, שהמידע יינצל על ידם.

תקלות שעלולות לגרום לאובדן מידע או חוסר גישה למידע ממחשב המקבוק

שחזור מידע נעשה מדיסק קשיח, כרטיסי זכרון וכוננים חיצוניים. החלק העיקרי לאחסון המידע שלכם הוא הדיסק קשיח, כתוצאה מבעיה לוגית או פיזית. על הדיסק הקשיח מותקנות תוכנות ההפעלה, מערכת ההפעלה ומידע רב אחר. 

בעיות לוגיות לדוגמא: מחיקה לא מכוונת שלכם, שגיאות בקבצים, כשל לוגי במערכת ההפעלה ובבקר או וירוסים למיניהם.

פגיעות חומרה יכולות להיווצר בין היתר מנפילת המחשב וגם מהצטברות אבק על הדיסק הקשיח.

אם המחשב שלכם משמיע רעשים מוזרים סיכוי גבוה כי הדיסק קשיח נפגם, הנפילה יכולה לפגום בפעולה של ראשי הקריאה וכתיבת מידע שעל גבי הדיסק. חשיפה לנוזלים גם כן יכולה לגרום לפגיעה פיזית בדיסק. 

 

מומלץ מאד לפנות לחברה שמתמחה בתיקון מחשבי אפל בלבד, הייחודיות של מחשבי החברה אינה באה לידי ביטוי רק בעיצוב הנפלא והמרשים אלא בתוכנות שעל גביו ובחלקים פיזיים, אפילו ברמת הברגים. אילכך במעבדות שמתמחות בתיקון ושחזור מידע ממחשבי מק מחזיקות ציוד מיוחד בניגוד למעבדות רגילות אחרות.

ייתכן שהמידע שעל גבי המחשב שלכם רגיש במיוחד, לא הייתם רוצים שחס וחלילה הוא יגיע לידיים הלא נכונות. אילכך וודאו שיש במקום מערכת אבטחה שפועלת 24 שעות ביממה.

 

אגס נגוס תל אביב – סוף טוב כמו באגדות

במעבדת התיקונים למחשבי אפל אגס נגוס תל אביב גם אם המצב נראה אבוד מראש, הטכנאים שלהם ידעו להתמודד עם כל תקלה. רמת איכות העבודה שלהם היא ללא פשרות והם משקמים התקנים מקוריים של כל מכשירי אפל ברמת הרכיב. 

רוב הסיכויים שתקבלו בשורה משמחת במהרה שהמידע יקר הערך שלכם שוחזר – סוף טוב הכל טוב.

מתוך אהבה אמיתית למחשבי המק ובדומה לייחודיות שלהם, הטכנאים שלהם מפתחים שיטות חדשות ומתקדמות לתיקון המחשב ושחזור המידע.

עלות שחזור מידע יכולה לנוע בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים, אם מדובר בבעיה פשוטה וללא צורך בחלקי חילוף המחיר יהיה נמוך, אם מדובר בתקלה לוגית מורכבת וגם בהחלפת דיסק קשיח העלות יכולה להגיע ל-10,000 ש"ח ויותר. לפני שאתם מוסרים את המחשב שלכם לטכנאי המחשבים בדקו כי עלות הבדיקה היא ללא עלות. אגס נגוס מספקים הנחות והטבות לסטודנטים מאגודות.