תיקון אייפון

איפה כדאי לבצע תיקון אייפון?

מי שהתרגל למכשירי אייפון, לא יוכל להחליף עוד למכשיר אחר. אבל מה לגבי תיקון של אייפון? כאן בהחלט אפשר ורצוי להחליף את מי שתיקנתם אצלו את המכשיר עד היום ולבחור במקום המקצועי ביותר בישראל. מעתה ידע כל חובב אייפון – תיקון אייפון עושים רק במעבדת אגס נגוס בתל אביב.

תיקון איפוון גם בתקלות מורכבות

נבהיר כי תיקון אייפון הוא לא כמו תיקון של כל טלפון נייד אחר. דרושה הבנה עמוקה של טכנולוגיית המכשיר לרמת כל רכיב ורכיב. מקום שאוהב, מכיר ומעודכן באייפון בפרט ומוצרי אפל בכלל – תמיד עדיף על מעבדת תיקונים כללית למכשירי אפל.

מהם היתרונות של מעבדת אגס נגוס בתל אביב אשר הופכים אותה למקום הטוב ביותר לתיקון אייפון?

  1. שירות איסוף למעבדה מכל מקום בארץ

שירות ייחודי שמגיע אליכם עד הבית או המשרד. לא משנה אם זה בדרום, במרכז או בצפון – אגס נגוס יאסוף עם שליח את המכשיר ויחזיר אותו אליכם בסיום הטיפול.

  1. מתמחים אך ורק במוצרי אפל

מחשבים, מקבוק על כל סוגיו, אייפודים, איירפוד וכמובן אייפון מכל הדגמים והסוגים.

  1. בדיקה חינם

בין אם זה באמצעות שליח או בהגעה פיזית אלינו למעבדה – הבדיקה נעשית באופן מיידי ולאחר מכן ניתן ללקוח פירוט מדויק של הבעיה ומה הטיפול הדרוש. לא נעשה דבר לפני שנעדכן אתכם, נפרט את העלות ונקבל את אישורכם לבצע את התיקון או החלפת הרכיב באייפון.

  1. מעל 15 שנות ניסיון

מעבדת אגס נגוס בתל אביב מעסיקה את הטכנאים הטובים ביותר בשוק הישראלי, ומחויבת כבר עשור וחצי לרמה הגבוהה ביותר של שירות ומקצועיות. באמת ובתמים שכבר ראינו כל בעיה ותקלה אפשרית – לא ניתן להתקיל אותנו.

  1. מחסן חלפים עצום

מאפשר לנו לספק מענה מהיר וזול לכל תקלה ולכל רכיב תקול. אין צורך לבצע הזמנות וזה מאפשר לבצע את התיקון במהירות ובעלות מינימלית, כולל אחריות כמובן.

  1. הנחות והטבות לסטודנטים ואגודות

במעבדת אגס נגוס בתל אביב מעריכים סטודנטים ויודעים כי זוהי תקופה שבה אתם קצרים בכסף וזקוקים למכשירים שלך זמינים ותקינים. אנחנו שמחים וגאים להעניק הנחות לסטודנטים.