תיקון לוח אם אפל

תיקון לוח אם אפל

מה עושים כשלוח האם תקול?

לוח האם הוא מרכז המחשב, רוב רכיבי המחשב מולחמים עליו ושאר הרכיבים מחוברים אליו. הוא אחראי על כמעט כל פעולות המחשב.

לוח האם הוא לוח אלקטרוני בעל מורכבות גבוהה ולכל אחד מהרכיבים על גביו יש תפקיד משלו. פגיעה לוגית או פיזית בלוח האם יכול לגרום לבעיות תוכנה, לחוסר יכולת להדליק את המחשב, תקלה במסך, פעולה איטית של המחשב ועוד.

 

כל תקלה במחשב יכולה לנבוע כתוצאה מפגיעה בלוח האם

אתם בשיחה חשובה והמצלמה לא פועלת או אין חיבור לרשת האלחוטית? סיכוי גבוהה שיש תקלה בלוח האם.

איכות הסאונד האגדית של מחשב המק שלכם נפגמה? ייתכן מאד ויש תקלה לוגית בלוח האם.

המקבוק לא נדלק? משמיע רעשים מוזרים? המסך שחור? כל אלה יכולים להצביע על פגיעה בלוח האם.

רמת המורכבות של מחשבי אפל גבוהה יותר ממחשבי PC, לכן בכל תקלה שיש לכם במחשב אפל מומלץ לפנות למעבדת תיקונים העוסקת בתיקון מחשבי אפל בלבד. 

הימנעות מתקלות בלוח אם אפל

במחשב מתבצעות בדיקות עצמיות אוטומטיות של תפקודי המחשב, ביניהם תפקוד לוח האם. ככל שמספר הצפצופים גבוה יותר סיכוי גבוה יותר שהבעיה היא בלוח האם.

אתם יכולים למנוע היווצרות של תקלה מיותרת בלוח האם על ידי שתי פעולות פשוטות – הרחקת נוזלים מהמחשב וניקוי אבק. הצטברות אבק יכולה לפגום במערכת הקירור ועקב כך המחשב יתחמם. אם לא מזהים את הבעיה בזמן מערכת קירור ואוורור תקולה יכולה לשרוף רכיבים על גבי לוח האם. אם נשפך נוזל על המחשב ולא לקחתם אותו לניקוי פנימי במעבדת תיקונים יכולה להיווצר קורוזיה, קרי חלודה על הרכיבים האלקטרונים שבלוח האם. דרך יעילה ומובנת מאליה היא לשמור על המחשב מנפילות, פגיעה בשקע הטעינה יכולה לגרום לבעיה בתפקוד לוח האם.

תקלות אחרות בלוח האם קורות בגלל קצרים חשמליים. אלה יכולים להיגרם מסוללה תקולה או ספק כוח לא תקין.

 

למי פונים לתיקון לוח אם אפל? מעבדת נגוס תל אביב

כדי לטפל במחשבים ייחודיים ומתקדמים ביותר ובין הטובים בעולם צריך מומחים. בכל שנה מתבצעים שינויים ועדכונים במחשבי אפל ומעבדות תיקוני המחשב צריכים לדעת עליהם וכיצד לטפל בבעיות שנוצרות בהם. מי שמטפל רק במחשבי אפל יידע להתמודד בצורה מיטבית עם תקלות בהם.

אנחנו במעבדת אגס נגוס תל אביב מכירים את מחשבי אפל על בוריים ומפתחים באופן קבוע שיטות חדשות לתיקון ברמת איכות גבוהה יותר של מחשבים אלה. המומחיות הגבוהה של טכנאי המק שלנו עוזרת לכם לחסוך כסף. במקום החלפה של רכיבי המחשב או לוח האם, שעלותו כמחצית מעלות המחשב, קודם ננסה לתקן את הרכיב התקול או בעיית התוכנה וסיכוי גבוה שנצליח בכך. אם בכל זאת נצטרך להחליף חלק מסוים, אנחנו מייבאים חלקים מקוריים ויש לנו מחירים מצוינים.