מחיר תיקון מסך מק

החלפת מסך מק באגס נגוס תל אביב

אתם יכולים להיות האנשים הכי זעירים שיש, אבל תאונות קורות לכולם. כידוע, מחשבי מק של אפל הם מחשבים לא זולים במיוחד, אך הם נותנים תמורתם למחיר ומציגים ביצועים גבוהים במיוחד . כאשר אנחנו צריכים לבצע תיקון במסך המק שלנו אנחנו צריכים לקחת בחשבון כי ההוצאה אמנם לא תהיה כמו עלות מחשב שלם, אך המסך יהיה יקר יותר ממסך של מחשב אחר, באותו האופן שהמק עצמו יקר יותר ממחשב אחר.

נתקלתם במצב שמסך המק שלכם מרצד? יש עליו פסים או כתמים? התמונה מעוותת? או שבכלל לא מציג תמונה כשהמחשב עולה? אם אתם רואים שהתצוגה במסך שלכם לא תקינה, סימן שיש בעיה. אופי הבעיה כמובן יעיד על חומרתה ובהתאם לכך ייקבע המחיר להחלפת המסך במק שלכם.

היתרון במעבדת אגס נגוס שאנו עושים בדיקה בחינם למסכים של כל סוגי המק, כגון: (Macbook Air), מקבוק פרו (Macbook Pro) ואיימק (IMac) ורק אחר כך נותנים הצעת מחיר בהתאם לתוצאות הבדיקה. באמצעות דרך העבודה שלנו, אנחנו שמים דגש על שקיפות המחירים כך שהכל מונח על השולחן וידוע מראש וללקוח לא תהיה הפתעות כאלה ואחרות.

תיקון מחשבי מקינטוש
תיקון מחשבי מקינטוש

למה בעבר המחיר להחלפת מסך של מק היה גמיש יותר?

במחשבי מק  הישנים יותר, מקבוק (עד אמצע 2012) ואיימק (עד 2011),  המסכים היו מורכבים מזכוכית קדמית ומפאנל LCD  אחורי. במחשבים אלו, כאשר המסך ניזוק, הבעיה יכולה להיות לדוגמא סדק במסך או LCD  שבור. החוכמה הייתה לזהות את מקור הבעיה ולהחליף רק את החלק שמהווה את מקור הבעיה. מעבדה מומחית שיודעת לתקן חלקים ברמת הרכיב ושמזהה את מקור הבעיה, יכולנ לחסוך ללקוח הרבה כסף במחיר תיקון המסך. כך לדוגמא, זיהוי בעיה המצריכה את החלפת פאנל ה LCD  בלבד, חוסכת כסף רב לעומת מצב בו היו מחליפים לכם את מכלול התצוגה במלואו. כיום, במחשבים החדשים יותר של מק, המסך מגיע כמכלול אחד ואם צריך להחליף מסך יש להחליף את המכלול כולו. חשוב שתגשו למעבדה שמתמחה בתיקוני מחשבי מק של אפל ותקבלו את השירות המקצועי ביותר במחירים הוגנים.

הגודל כן קובע! (את מחיר החלפת המסך..)

לאחר אבחון הבעיה, יש להחליף את המסך שניזוק, וכאן המחיר יושפע מדגם המק שיש לכם ומגודל המסך. המחיר תלוי באם יש לכם לדוגמא מקבוק רטינה 15 Macbook Retina A1398, מקבוק רטינה 13 Macbook Retina A1425 A1502, מקבוק פרו 15 Macbook Pro, מקבוק פרו 17 Macbook Pro, איימק 27 אינץ' מודל A1312 IMAC, IMAC PRO ועוד.

יש לציין, שלמחיר תיקון המסך של המק מתווספות שעות עבודה של טכנאי. מעבדת אגס נגוס תל אביב מתקנת כל סוגי התקלות במחשבי מק של אפל לרבות תקלות במסכים ומציעה את השירות המקצועי, האדיב והמהיר ביותר. הגיעו אלינו עם המק שלכם ונבצע עבורכם בדיקה ללא עלות על מנת לבצע את תיקון המק  שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. בנוסף, אנחנו מציעים שירות משלוחים אקספרס לכל רחבי הארץ.