תיקון מקלדת למק בתל אביב במעבדת Mac Repair

תיקון מקלדת למק בתל אביב במעבדת Mac Repair

רוצים לדעת כיצד תוכלו לעזור לעצמכם להחזיר לפעילות את מקלדת המק שלכם שנתקעה?

אם אתם באמצע כתיבת מסמך חשוב ופתאום מרימים את הראש אל המסך ורואים כי שום דבר שכתבתם אינו מופיע או שמא אותיות ספציפיות חסרות או לחלופין חוזרות על עצמן מספר רב של פעמים, סימן שמשהו במקלדת שלכם לא עובד כשורה. כאשר זה קורה לכם, תצטרכו לגשת למעבדה מקצועית שתפתור את הבעיה עבורכם, אבל חשוב שתעקבו אחר הטיפים שיינתנו כאן במאמר ותוכלו למנוע את המקרה הבא.

כאשר אומרים שהמקלדת היא מקולקלת לא תמיד יודעים מה היא הבעיה האמיתית שגורמת לה לא להגיב ולעשות לנו בעיות. חלק מן המקרים קשורים בחומרה של המקלדת, כלומר במבנה הפיסי שלה,  וחלק אחר של המקרים קשור בכלל לתוכנה, כלומר לדברים בהגדרות ובמערכת ההפעלה של המק ולא במקלדת עצמה. לכן, חשוב מאוד שתדעו ממה המקלדת שלכם סובלת לפני שאתם מחליטים לתקן אותה. מעבדת Mac Repair היא מעבדה המתמחה בתיקון מחשבים של חברת אפל ומתמקצעת בתיקון מקלדות של מחשבים ניידים של מק. מעבדת Mac Repair רואה את השירות שהיא נותנת ללקחותיה כערך עליון, ולכן מציעה בדיקת אבחון ללא עלות בה טכנאי מקצועי בודק את המקלדת מק שלכם ומפרט לכם מה היא התקלה שיש בה. לאחר מכן אתם כבר תחליטו באם לבצע את התיקון. מעבר לשירות, מעבדת Mac Repair היא מעבדה מקצועית עם מעל ל-15 שנות נסיון בתיקון כל סוגי המחשבים של אפל מכל התקלות, לרבות תיקון והחלפת מקלדת למק.

על מקלדת הפרפר של מחשבי מק כבר שמעתם?

כאשר חברת אפל השיקה לראשונה את מחשבי מק היא הוציאה אותם עם מקלדת בטכנולוגיית הפרפר המאופיינת במקלדת דקה שנועדה להעניק למשתמש חווית הקלדה טובה יותר. בנוסף, העיצוב של מקלדת הפרפר תוכנן כך שתהיה שכבת סיליקון מתחת למקשים על מנת שלא יצטברו לכלוכים ואבק בתוך המקלדת. הכוונות הטובות של חברת אפל התגלו כבעיות ובסופו של דבר החברה קיבלה גל של תלונות מלקוחותיה שהמקלדת של המק נתקעת ולא מגיבה. מה שקרה הוא שהלכלוכים והאבק שהצטברו על שכבת הסיליקון מתחת למקשי מקלדת המק, גרמו למקשים אחדים לא לעבוד ולהתקע. חברת אפל התנצלה והתחייבה לשפר את המקלדת בגרסאות הבאות של המק.

כיצד תוכלו לשמור על מקלדת המק שלכם?

לאחר שהבנתם כי לכלוך ואבק שמצטבר בתוך מקלדת מק (ובכל מקלדת אחרת) הם מתכון לבעיות, שמרו על סביבת עבודה נקייה ללא אוכל ושתייה, ובנוסף הקפידו על נקיון החלל בו נמצא המק שלכם. אם תנהגו בצורה כזו, סביר להניח כי תתקלו בפחות בעיות ותעניקו למק שלכם אריכות ימים. השקעתם לא מעט כסף בקניית מחשב מק איכותי ולכן סביר מאוד שתנהגו בו בכבוד ותשמרו עליו.

אם אתם צריכים לתקן את מקלדת המק שלכם, תוכלו ליצור קשר עם מעבדת Mac Repair ולקבל את השירות המקצועי, האדיב ומהיר ביותר.