מחשב מק – תקלות נפוצות

מחשב מק – תקלות נפוצות

כיום כולם כבר מכירים את המותג אפל המזוהה כמותג המחשבים היציב והיוקרתי ביותר בעולם.

תקלות נפוצות במחשבי מק

מחשבי מקינטוש הם מחשבים הידועים בביצועים הטובים ביותר, באיכות הגבוהה ביותר, ברמות הגימור המתקדמות וברמות האמינות והאבטחה מהטובות בעולם.

אבל כמו כל מכשיר טכנולוגי, גם מחשב מק לא חף מתקלות כאלו ואחרות מעת לעת. שימוש אינטנסיבי, תאונות או מפגעים כאלו ואחרים, יכולים לגרום נזקים שיובילו להופעת תקלות שונות במחשב המק שלכם.

ההבדל בין מותגים אחרים הוא שכאן בדרך כלל עלות של תיקון כזה או אחר במחשב מק משתלמת הרבה יותר מרכישה של מכשיר חדש.

אז מהן אותן תקלות נפוצות שאסור לכם להתעלם מהן? ואיך מתמודדים איתן?

  1. מחשב מק לא נדלק

אין מצב מלחיץ מזה שאתם מגיעים לעבודה, לקראת פגישה חשובה או מתכננים בדיוק לשלוח מסמך חשוב, אבל מסך המק לא עולה. במצב כזה בוודאי תנסו ללחוץ מספר פעמים על כפתור ההדלקה, לחבר את המכשיר לחשמל או לחכות מספר דקות ולנסות שוב.

תקלה מסוג זה היא תקלה נפוצה שבדרך כלל ניתנת לתיקון במעבדה מוסמכת לתיקון מחשבי מק. התקלה יכולה לנבוע מגורמים רבים – כך שמחיר התיקון יכול להיות נמוך או גבוה, בהתאם למקור התקלה.

זה יכול להיות קשור למקור החשמל – סוללת מכשיר תקולה, מטען לא עובד או פלאג טעינה פגום. סיבות נוספות יכולות להיות בתוכנה של המכשיר, בלוח האם, בעיות קוריוזה, או לחלופין בעיה במסך המק. לעיתים יופיע מסך שחור כאשר המחשב פועל וזה יראה כאילו המחשב לא נדלק.

  1. מחשב מק איטי

כל משתמש מק מבין את החשיבות של מחשב מק שפועל באופן תקין ומהיר. בעיה של איטיות יכולה לפגום רבות בקצב העבודה, בניהול הזמן ובחוויית המשתמש. כאשר המחשב פועל באופן איטי חשוב לבדוק את מקור הבעיה ולהתאים עבורה את התיקון המתאים.

תקלה של מחשב מק איטי יכולה לנבוע מסיבות רבות כגון עומס על המערכת, חוסר בזיכרון, ווירוסים, מערכת קירור שלא פועלת כראוי או מסיבות נוספות. לעיתים ידרש תיקון פשוט ולעיתים התיקון יצטרך לכלול החלפה של רכיב כזה או אחר.

  1. בעיית טעינה במחשב מק

על מנת להתנייד עם מחשב המק חשוב שתהיה לנו סוללה חזקה ומתפקדת ומטען תקין. אם אנו מטעינים את המחשב במשך יותר משעה אבל לאחר זמן קצר אנחנו רואים התראה של סוללה חלשה – כנראה שקיימת בעיית טעינה. תיקון התקלה יכלול בדרך כלל החלפה של הסוללה, המטען או של רכיב פלאג הטעינה במחשב.

מעבדת אגס נגוס בתל אביב – מעבדה מנוסה בתיקון מחשבי מק

לא משנה באיזו תקלה מדובר במחשב המק שלכם, במעבדת אגס נגוס תל אביב תוכלו לקבל בדיקה חינם והצעת מחיר לתיקון המתאים עבורכם.

מעבדת אגס נגוס בתל אביב פועלת יותר מ-15 שנה ומספקת שירותים מקצועיים של תיקון מחשבי מק. הבדיקות והתיקונים במעבדה נעשים על ידי טכנאים מקצועיים ומנוסים, עד לרמת הרכיב, כולל אחריות מלאה לחצי שנה.