תיקון מקבוק

המקבוק, מוצר הדגל של אפל שכבש את העולם, מביא איתו עוד חידושים וביצועים מדהימים בכל מחשב. המחשב תופס תאוצה אצל משתמשים רבים שמעדיפים איכות ואמינות ישירות מהיצרן. למרות זאת. המקבוק הוא פיסת טכנולוגיה שתוכננה ועוצבה בקפידה והידע הנדרש לתקנו בימינו דורש ידיים מקצועיות במיוחד.

אם גם אתם חסידים של מוצרי התפוח הנגוס ויש ברשותכם מקבוק, אתם יכולים לתאר מהי החשיבות של תיקון מקבוק אמין, רלוונטי לבעיה שלכם, וכמובן מהיר בעת הצורך בידי המומחים לדבר.

תיקון מקבוק במומחיות גבוהה על ידי טכנאים מנוסים

מה לעשות, תיקון מקבוק דורש מומחיות. במצב הזה, אנו יודעים לפתור תקלות שאחרים עדיין לא הגיעו אליהן. אנו מקבלים פניות רבות מקולגות שעדיין בשלב מציאת הפתרון בזמן שאנחנו כבר שולחים את הלקוח הביתה עם החומרה המתוקנת בזמן סביר ועם חיוך על השפתיים.

זה לא סוד שכשניגשים לתיקון מקבוק, יש לעשות זאת בשכל ומחשבה תחילה על כמה זה הולך לעלות, כמה זמן זה ייקח ולקבל הערכה מדויקת ככל שניתן ע"י המומחים.

תיקון ברמת הרכיב

בין אם מדובר במעבד, במסך הענק,בקורוזיה, במערכת הסאונד או באביזרי עזר נלווים, אנו דוגלים במציאת פתרון אמיתי. אצלנו לא מעגלים פינות ולא מאמינים בפתרון חלקי או מעקף הפותר זמנית את הבעיה. מאידך, נרצה להימנע ממצב בו תשלמו כסף מיותר על החלפה גורפת של רכיב כלשהו. תוכלו לקרוא כיצד נקבע מחיר תיקון מקבוק.

 אנו מתמצאים במה שגורם לכל רכיב ורכיב במקבוק לתקתק, ונותנים לו מענה ספציפי. אין צורך להשקיע הון רב בחיפוש אחר חומרה מקורית מתאימה או לחילופין, חלפים זולים ובלתי מהימנים. אנו עושים הכל כדי שהרכיב יקבל את מלוא תשומת הלב שלנו עד לפתרון מלא של התקלה.

הצלת מידע של מחשב המקבוק שלכם

לעיתים מגיעים אלינו לקוחות שמכל סיבה שהיא, איבדו את המידע יקר הערך שלהם במקבוק. ממגון סיבות כגון: התקנת דיסק קשיח חדש, ניסיון גיבוי לא מוצלח שהשחית את הקובץ או מכל סיבה אחרת, אנו פה כדי לעזור לכם. במעבדתנו ניתן להציל את המידע הקריטי, הדחוף והבהול המאוחסן אצלכם במחשב ולהשמיש אותו חזרה. אנו לא בוחלים באמצעים, תוכנה או חומרה כדי להביא לשחזור מלא ככל הניתן של המידע שלכם.

המיקום הכי מרכזי בתל אביב

למעבדה שלנו יש נקודת איסוף בתל אביב. אנו זמינים עבורכם בתל אביב ומקבלים את החומרה שלכם בזרועות פתוחות בתל אביב ללא עיכובים מיותרים.

לאחר שהחומרה מוכנה והתקלה תוקנה, תקבלו בחזרה את החומרה שלכם היישר אל אחת מבין נקודות האיסוף הפזורות ברחבי העיר תל אביב, וברחבי הארץ.

המעבדה שלנו

מעבדת אגס נגוס – אנו הפתרון האולטימטיבי לכל צרכי המקבוק שלכם. בכל תקלה שלא תבוא, אתם מוזמנים לפנות אל המקצוענים והמומחים לפתרון מיטבי של התקלה עם שירות אדיב, הצלת מידע והכל בידי מקצוענים  ולקבל את המחשב שלכם בחזרה בנקודת האיסוף הקרובה אליכם. בכל מקרה של תקלה, צרו איתנו קשר למענה איכותי, מקצועי ומהיר.

מחיר תיקון המקבוק נקבע על פי בדיקת המעבדה. אנו מבצעים בדיקת מעבדה ללא עלות.

כן!, אנו מציעים שירות של איסוף עצמי מתל אביב ומכל הארץ. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתנו קשר.

לרוב אנו נותנים תשובה תוך זמן קצר, בתקלות מורכבות בדיקת המעבדה לוקחת זמן יותר.

אנחנו מציעים בדיקת מעבדה ללא תשלום.